Web Analytics Made Easy - Statcounter
خرید ووچر پرفکت مانی - فروش دلار پرفکت مانی - تضمین قیمت!
 

خرید و فروش پرفکت مانی

 > خرید و فروش پرفکت مانی

✅ خرید و فروش فوری ووچر پرفکت مانی

نرخ خرید از کاربر
نرخ فروش به کاربر
کارمزد خرید یا فروش
زمان انجام سفارشات
56,000
56,990
صفر (بدون کارمزد)
15 الی 30 دقیقه

 

* آخرین به روز رسانی قیمت: امروز دوشنبه 1403/5/1 19:21
* برای خرید از سایت تا سقف 25$ و فروش به سایت تا سقف 1,000$، نیازی به احراز هویت و یا ارائه مدارک نیست، و تنها تایید شماره موبایل به نام شخص کاربر الزامی است.
* در صورت وجود هرگونه سوال، می توانید همه روزه از ساعت 9 الی 24 با شماره پشتیبانی 09129567224 تماس حاصل نموده و یا در واتس اپ و تلگرام پیام بدهید.

 

📝 فرم خرید و فروش فوری دلار و یا ووچر

  • Please enter a number from 20 to 20000.


پرفکت مانی یکی از پرکاربردترین ارزهای الکترونیک در ایران است، این ارز مجازی در سال 1386 شمسی در کشور پاناما تاسیس گردید و خوشبختانه تا به امروز ارتباط خوبی با ایرانیان داشته و برخلاف سایر ارزهای دیجیتال کشور عزیز ما را جزو لیست تحریم قرار نداده است، لازم به ذکر است برای افتتاح اکانت پرفکت مانی می توانید از مدارک ایرانی استفاده نمایید و هیچ مشکلی از این بابت نیست، اگر نیاز به خرید و یا فروش دلار پرفکت مانی دارید، پارس تتر در خدمت شما است، کلیه خرید و فروش های Perfectmoney به صورت فوری و با بهترین و ارزان ترین قیمت انجام می شود، جهت ثبت درخواست فرم بالا را تکمیل نمایید.
باید یادآور شویم، پرفکت مانی علاوه بر داشتن مزایای بسیار زیاد عی الخصوص برای ایرانیان که تحت تحریم هستیم، در حالت پیش فرض امنیت خوبی ندارد و چند راهکار ماننده فعال کردن کد کارت، می توانید امنیت اکانت پرفکت مانی خود را تضمین کنید، لطفا در بخش آموزش های پرفکت مانی راهنمای مربوطه را به دقت مطالعه کنید.

🆔 فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت یا ارائه مدارک!

در سفارشات فروش پرفکت مانی و یا ووچر به پارس تتر، نیازی به ارائه مدارک و یا احراز هویت نیست، لذا میتوانید به راحتی و به سرعت دلار پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید، اما در سفارشات خرید از پارس تتر و زمانیکه قصد پرداخت ریال به پارس تتر را دارید، احراز هویت و ارائه مدارک الزامی است.

💰 خرید پرفکت مانی با تضمین ارزان ترین قیمت:

ما در پارس تتر همواره سعی کرده ایم قیمت دلار پرفکت مانی را در بهترین سطح ممکن قرار دهیم، به این معنی که در بالاترین قیمت ممکن از کاربر خریداری کنیم و در پایین ترین قیمت ممکن به کاربر بفروشیم، لازم به ذکر است قیمت ووچر پرفکت مانی همواره برابر با دلار پرفکت مانی است و هیچ تفاوتی در قیمت ندارند.
سوالات متداول پرفکت مانی

پرفکت مانی مشابه وب مانی یک کیف پول الکترونیک است که به راحتی و سهولت امکان جابه جا کردن پول مابین حساب ها را فراهم میکند، خوشبختانه ایران جزو تحریم های این شرکت مالی نیست و ایرانیان میتوانند بدون نگرانی از خدمات این پول مجازی استفاده کنند. پرفکتمانی بیش از 12 سال است شروع به کار کرده و هم اکنون یکی از پول های معتبر مجازی به شمار می آید، لازم است دقت نمایید پرفکت مانی به هیچ عنوان یک ارز رمزپایه مشابه بیت کوین نیست.


حداکثر 15 الی 30 دقیقه پس از واریز رقم ریالی اکانت پرفکت مانی شما شارژ و یا ووچر به شما تحویل داده خواهد شد.


به طور معمول تسویه مبالغ کم ظرف کمتر از 1 ساعت و مبالغ بالاتر در اولین سیکل پایا تسویه میگردد، البته در بسیاری از موارد چنانچه حساب بانکی شما در بانک ملت، ملی و یا آینده باشد تسویه مبالغ بالا نیز در کمتر از یک ساعت انجام می شود، چنانچه نیاز به تسویه فوری دارید حتما با پشتیبانی پارس تتر تماس حاصل نمایید.


حداقل میزان مورد قبول 100$ و حداکثر نیز 20،000$ دلار در هر سفارش می باشد.


در سفارشات فروش ارز مجازی به پارس تتر امکان ارائه خدمات صرفا با تایید شماره موبایل و بدون احراز هویت کامل میسر است، اما در سفارشات خرید از ، احراز هویت کامل من جمله ارائه کارت شناسایی الزامی است.


بله، لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی هماهنگ کنید.


اکانت های پرفکت مانی برای کاربران عادی به دو دسته وریفای شده و وریفای نشده تقسیم می شود:

 

1 – اکانت وریفای نشده: به محض افتتاح اکانت پرفکت مانی و قبل از ارائه هرگونه مدرک شناسایی و یا حتی تایید شماره موبایل، اکانت شما در زمره اکانت های وریفای نشده قرار میگرد، تنها تفاوت اکانت وریفای شده با وریفای نشده در کارمزد انتقال وجه است، در اکانت های وریفای نشده کارمزد انتقال پرفکت مانی 1.99% مبلغ است و از حساب فرستنده کسر میشود، به طور مثال اگر اکانت شما وریفای نشده باشد و بخواهید 100$ پرفکت مانی انتقال بدهید مبلغ 101.99$ از حساب شما برداشت خواهد شد.

 

2 – اکانت وریفای شده: برای وریفای اکانت Perfectmoney نیاز است ابتدا مدارک شناسایی و یک قبض خدماتی مانند قبض گاز، برق، تلفن و یا هر قبض دیگری که نشانگر آدرس شما باشد را آپلود کنید، دقت داشته باشید در گذشته پرفکت مانی مدارک ایرانی و به زبان فارسی را قبول و تایید میکرد اما در حال حاضر اگر میخواهید از مدارک ترجمه نشده مانند کارت ملی و یا شناسنامه استفاده کنید باید به دارالترجمه رسمی مراجعه کرده و نسبت به ترجمه رسمی کارت شناسایی خود و سپس آپلود آن اقدام کنید، پرواضح است که قبض های خدماتی نیز به دلیل فارسی بودن نیاز به ترجمه رسمی دارند.

 

* با توجه به انگلیسی بودن پاسپورت، در صورتیکه میخواهید از پاسپورت به عنوان مدرک شناسایی استفاده کنید نیازی به ترجمه رسمی نیست و صرفا آپلود صفحه اول پاسپورت کفایت میکند.

 

پس از تایید مدرک شناسایی و قبض خدماتی (جهت تایید آدرس)، در مرحله سوم باید با وارد کردن شماره موبایل خود و وارد کردن کد پیامک شده به آن از طرف پرفکتمانی شماره موبایل خود را نیز تایید کنید، اکانت شما پس از آن وریفای شده و از این پس کارمزد پرفکت مانی 0.5% مبلغ می باشد که از حساب فرستنده کسر میشود، به طور مثال اگر اکانت شما وریفای شده باشد و بخواهید 100$ پرفکت مانی انتقال بدهید مبلغ 100.50$ از حساب شما برداشت خواهد شد در حالیکه در اکانت های وریفای نشده 101.99$ برداشت میشد.

 

لازم به ذکر است، تنها تفاوت اکانت وریفای شده با اکانت وریفای نشده میزان کارمزد انتقال است.


هیچگونه تفاوتی از لحاظ محدودیت بین اکانت های وریفای شده و وریفای نشده وجود ندارد، و عملا در هر دو حالت میتوانید به میزان نامحدود تراکنش داشته باشید، تنها تفاوت در میزان کارمزد انتقال است که در حساب های وریفای شده این کارمزد 0.5% اما در حساب های وریفای نشده 2% است، به طور مثال اگر بخواهید 100 دلار از اکانت خود ارسال کنید، چنانچه اکانت شما وریفای شده باشد مبلغ 100.5$ از اکانت شما برداشت خواهد شد، در حالیکه اگر اکانت شما تایید نشده باشد میزان 102$ برداشت خواهد شد.


تایید شماره موبایل با پیامک + تصویر پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار + تصویر ترجمه رسمی یکی از قبوض گاز،برق تلفن و یا آب به نام شما.


بله، اما باید نسبت با ترجمه رسمی کارت ملی اقدام کرده و سپس تصویر ترجمه رسمی را آپلود کنید.


بله، اما حتما توصیه میشود برای افزایش امنیت، در قسمت تنظیمات امنیتی کد کارت را در اکانت خود فعال کنید.


خیر، ووچر تا زمانیکه استفاده نشود معتبر است و هیچگونه تاریخ انقضاء ای ندارد.

4.5 8 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد
محمد
4 روز قبل

میخواهم 20 دلار ووچر از شما بخرم چقدر باید پرداخت کنم؟ کارمزد چقدر است؟

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x