Web Analytics Made Easy - Statcounter
احراز هویت – آپلود مدارک
 

احراز هویت – آپلود مدارک

 > احراز هویت – آپلود مدارک

هشدار! به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایط پرداخت را برای شخص دیگری انجام ندهید، استفاده از حساب بانکی شما توسط دیگران (به هر نحو) جرم است و موارد بسیاری داشته ایم که به دلیل معاونت در جرم منجلب به حبس گردیده است، لازم به ذکر است فرض در دادگاه بر آگاهی همه از قانون است و ناآگاهی از قانون در دادگاه عذر موجهی نخواهد بود.

 

❌ یکی از مهم ترین شگردهای کلاه برداران: مبالغ کلاه برداری شده را به حساب بانکی شما واریز می کنند و سپس به عناوین مختلف از شما درخواست می کنند در صرافی های آنلاین ثبت نام و اقدام به خرید ارز مجازی کنید و در قبال آن نیز مبلغی را به شما پرداخت خواهند کرد، چنانچه اقدام به اینکار کنید، ظرف چند روز پلیس شما را به دلیل پولشویی بازداشت کرده و در دادگاه محکوم خواهید شد.

لطفا بر روی یک برگه مطلب ذیل را عینا یادداشت نمایید “اینحانب ………….. با شماره تماس …………….. قصد استفاده از خدمات وب سایت پارس تتر Parstether.com و خرید و فروش ارزهای مجازی را دارم و مسئولیت کامل خرید و فروش و یا ضرر و زیان احتمال بعدی بر عهده خودم می باشد، همچنین تعهد میدهم خرید و فروش را برای فرد دیگری انجام نداده و حساب بانکی من در اجاره و اختیار هیچ شخص دیگری نمی باشد. تاریخ، امضاء” و سپس برگه فوق را به همراه کارت ملی در کنار چهره تان گرفته و یک عکس به صورت سلفی اخذ و در لینک ذیل آپلود کنید.

 

⚠️ لطفا جهت گرفتن سلفی از دوربین پشت گوشی هوشمند خود استفاده نمایید، در صورتیکه از دوربین جلو گوشی خود استفاده کنید تصویر به صورت وارونه و ناخوانا خواهد بود.