Web Analytics Made Easy - Statcounter
انواع پاسپورت وب مانی
 

انواع پاسپورت وب مانی

 > مرکز آموزش پارس تتر  > آموزش گام به گام وب مانی > انواع پاسپورت وب مانی

انواع پاسپورت وب مانی و مراحل صدور آن ها:

 

تراکنش و تسویه حساب مابین کاربران وب مانی از راه دور و بدون اینکه طرفین معامله همدیگر را ببیند انجام می شود. طرفین اغلب همدیگر را نمی شناسند و نمی توانند ملاقات حضوری داشته باشند. جای تعجب نیست که به خاطر همین موضوع، مسئله اعتماد یک موضوع ضروری باشد. آیا انتقال وجوه امن هست؟ آیا دریافت کننده وجه فرد کلاه بردار است؟ فرد پنهان شده پشت 12 رقم WMID کیست؟ در پاسخ دادن به این سوالات و سوالات مشابه از این قبیل، پاسپورت وب مانی به ما کمک خواهد کرد.

 

پاسپورت وبمانی چیست؟

 

پاسپورت وب مانی یک سند شناسایی است که تایید کننده اطلاعات و سطح تایید آنها و در نهایت قابل اعتماد بودن اطلاعات است، اطلاعاتی نظیر نام، نام خانوادگی، اطلاعات تماس و شماره پاسپورت.

 

پاسپورت وب مانی تایید کننده این موضوع است که مالک آن یک شخص حقیقی است. بسته به میزان و نحوه تایید اطلاعات، انواع مختلفی از پاسپورت وب مانی وجود دارد. پاسپورت های رده بالای وب مانی بسیار قابل اعتمادتر هستند و میتوان با اطمینان بیشتری با این افراد معامله کرد.

 

بررسی پاسپورت وب مانی هر کاربر می تواند به سادگی توسط هر کسی در وبسایت وب مانی و پس از وارد کردن شماره کیف پول یا WMID صورت بگیرد.

 

هر کاربر میتواند بنا به سطح پاسپورت وب مانی خود آیکون مربوطه را در وب سایت خود قرار دهد، که نشان می دهد شخص فوق چقدر قابل اطمینان است و اطلاعات وی تا چه حد تایید و به اصلاح Verify شده است.

 

انواع پاسپورت وب مانی:

 

پاسپورت وب مانی دارای چند سطح است که در آن، هر کاربر می تواند بر اساس میزان تایید اطلاعات و ارائه مدارک مربوطه یکی از انواع پاسپورت های ذیل را دریافت کند:

 

 

 

 

 

1- پاسپورت وب مانی الیاس:

 

پاسپورت وب مانی الیاس برای انتقال های کم، صورتحساب مالی و خرید های اینترنتی در مبالغ کم بسیار مناسب و عالی است. علاوه بر این موارد، این نوع پاسپورت وب مانی برای کاربران تازه کاری که به تازگی با این سیستم شروع به کار کرده اند، بسیار مناسب است و هر کاربر تازه وارد در آغاز ساخت اکانت خود پاسپورت الیاس را به صورت خودکار اخذ میکند. با این حال شما باید در نظر داشته باشید که سطح اعتماد پاسپورت الیاس “حداقل” است.

 

مراحل صدور: پاسپورت الیانس به صورت خودکار (بدون هزینه) و در ابتدای ثبت نام در سیستم، صادر می شود.

 

محدودیت ها: برای پاسپورت های alias محدودیت تراکنش 100$ در روز و 600$ در ماه وجود دارد. حداکثر میزان موجودی در هر زمان برای این سطح حداکثر 300$ است و شما نمی توانید در هیچ زمان بیش از 300$ موجودی داشته باشید.

 

 

2- پاسپورت وب مانی فرمال:

 

پاسپورت وب مانی فرمال مناسب کاربران فعال و نیز فریلنسرها است. مهم ترین ویژگی پاسپورت فرمال سقف تراکنش بالاتر نسبت به پاسپورت الیاس است.

 

مراحل صدور: صدور پاسپورت وب مانی فرمال رایگان است و برای ارتقاء به آن لازم است اطلاعات خود را به دقت وارد کرده و سپس اسکن پاسپورت خود را آپلود کنید.

 

 

آیا امکان ارتقاء به پاسپورت فرمال با کارت ملی میسر است؟

 

بلی، خوشبختانه برای افرادی که پاسپورت ندارند نیز این امکان فراهم شده است و میتوانید اسکن کاملا واضح و کامل از پشت و روی کارت ملی خود را به جای پاسپورت آپلود کنید.

 

محدودیت ها: برای پاسپورت های formal محدودیت تراکنش به 3000$ در روز و 15،000$ در ماه افزایش پیدا می کند. حداکثر میزان موجودی در هر زمان برای این سطح حداکثر 10،000 دلار است و شما نمی توانید در هیچ زمان بیش از 10،000$ موجودی داشته باشید.

 

 

3- پاسپورت وب مانی اینیشیال:

 

پاسپورت وب مانی اینیشیال برای کارکنان شرکت های کوچک و کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی توصیه می شود. 

 

مراحل صدور: روش صدور پاسپورت وب مانی اینیشیال رایگان نیست و توسط نماینده ارزیاب صادر می شود، که یا از طریق تاییدیه اطلاعات و یا به صورت خودکار صادر می گردد.

 

محدودیت ها: برای پاسپورت های initial محدودیت تراکنش به 12,000$ در روز و 60,000$ در ماه افزایش پیدا می کند. حداکثر میزان موجودی در هر زمان برای این سطح حداکثر 30,000 دلار است و شما نمی توانید در هیچ زمان بیش از 30,000$ موجودی داشته باشید.

 

 

4- پاسپورت وب مانی پرسنال:

 

پاسپورت وب مانی پرسنال برای کاربران پیشرفته و کسب و کارها توصیه می شود. همچنین به کسانی که درآمدهای اینترنتی بالایی دارند. این نوع پاسپورت وب مانی بیشترین اعتماد کاربران را در پی دارد، چون اطلاعات پاسپورت شما در سطح بالایی تایید شده است.

 

روش صدور: صدور پرسنال پاسپورت 50$ هزینه دارد که باید به وب مانی پرداخت کنید، پس از پرداخت این هزینه باید حضورا به همراه اصل مدارک شناسایی خود من جمله پاسپورت و کارت ملی به یکی از نمایندگان وبمانی مراجعه کنید و پس از تکمیل فرم های مربوطه در حضور نماینده وبمانی، پاسپورت Personal در همان روز برای شما صادر میگردد.

 

محدودیت ها: پاسپورت personal هیچگونه سقفی ندارد و در ارسال و دریافت مبالغ آزاد خواهید بود.

 

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x